3/02/2013

Ranní ptáče dál doskáče

Dnes je tak nádherně ! Sluníčko mě vzbudilo už o půl osmé, říkala jsem si, že je to docela zvláštní vstávat v sobotu takhle brzo a dobrovolně. Ale mě to vůbec nevadilo, hned jsem měla skvělou náladu (což po ránu nebývá tak často). Poslední tři dny se budím s takovou dobrou náladou, že se už i divím, co se se mnou děje. A přísahám Vám, jestli mi ji někdo pokazí, tak mu urvu jazyk, narvu ho do zavařovací skleničky a pošlu vlakem do Austrálie. (dobře nejsem žádná masochistická zrůda, ale kazit náladu by neměl nikdo a nikomu! )

Hned ráno jsem šla běhat. Vstávat brzy je celkem i výhodou, uděláte toho tolik, a pak Vám zbývá ještě hromada času. Normálně bych vstávala o půl 11 a pak se divila, jak ten den rychle uběhl a já nestačila udělat  tolik věcí !

Dnes večer se chystám na další ples. Beru si opět moje černé šaty, které jsem měla na prvním plese, na kterém jsem byla. Snad si pořádně zatancuji a pobavím. Co máte dnes v plánu Vy ? 

13 comments:

 1. I já mám dnes skvělou náladu :*
  Za to zkrátka může to přicházející jaro!! :)

  Užij si ples!! :)

  ReplyDelete
 2. Také jsem dnes vstávala brzy a jsem ráda, že den bude hned o něco delší a stihnu tolik věcí :) A mám radost, že pomalu přichází jaro a sluníčko se probouzí :)

  ReplyDelete
 3. oooch čučoriedky by som si dala ♥:D

  ReplyDelete
 4. Tak strašně ráda bych něco dělala! Jsem nemocná a pořád přemýšlím, co bych dělala, kdybych nebyla :D Tedy jak bych cvičila, co všechno bych stihla atd :D Včera jsem dokonce přeorganizovala skříň! :D A s tím vstáváním brzo máš pravdu.. Ale zas nadruhou stranu, co je lepší než spát do oběda a pak být úžasně odpočatá celej den :D

  ReplyDelete
 5. Tak si poriadne ten ples uži! Mmm a tie čučoriedky s banánom by som si teda dala. :-)

  http://liveinfoxworld.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. Dneska mě taky vzbudil celkem brzo sluníčko, ale i tak mě to nedonutilo se něco naučit:D

  ReplyDelete
 7. Já jsem musela dneska vstávat brzo kvůli ségrám - musela jsem je hlídat. Sluníčko u nás začalo svítit až kolem oběda. Vstávala jsem v 8 a do pěkně zmrzlýho prostředí. Snad bude zejtra líp :)

  ReplyDelete
 8. Borůvky ! Jak bych si je dala ! :)

  gabulka-lovelygirl.blogspot.cz

  ReplyDelete
 9. Dneska mě taky vzbudilo sluníčko, ale štve mě, že zase zalezlo. Vidím to leda tak na čtení knížky :)

  ReplyDelete
 10. u nás taky svítilo a máš boží blog:)

  ReplyDelete
 11. je krásné probudit se a vidět venku to krásné počasí:3.

  ReplyDelete
 12. Co bych za to dala, kdybych měla tělo Miley... :)

  ReplyDelete
 13. Ten prvý citát, úžasný a tak pravdivý!

  ReplyDelete